paprikos.lt

Dažnai  gaunu klausimų apie paprikų tarpusavio kryžminimasi. Ta proga pateikiu mokslininkų darytų studijų išvadas apie capsicum'ų kryžminimasi. Jeigu kas neaišku maloniai prašome diskutuoti forume šioje temoje.

Konkurso  "Čili inkognito 2013"pavasario etapo informacija :

Internete pilna visokiausių tortilijų receptų ,bet šitą patiekalą aš supaprastinau ir darau labai primityviai :

Kaip žinome ,visi geri dalykai sukuriami tam kad palengvinti tinginiui gyvenimą. Šis receptas irgi ne išimtis - kadangi dažniausiai naudoju vienus ir tuos pačius prieskonius tai, pagalvojau, kad gerai būtų turėti viską viename, kaip dabar madinga "All in One". Juk pilti vieną mišinį yra daug paprasčiau nei pilti kelių rūšių prieskonius atskirai .... Tad mintyse sudėliojau proporcijas kiek ko reikėtų ir gavau štai tokį receptuką :

 

Maloniai pranešame, kad savo tinklalapyje atidarėme turgelį paprikų augintojams. Jame gali talpinti skelbimus visi norintys mūsų tinklalapio nariai.

Su pagarba

Administracija

Tiems kas jau rūpinasi sėklomis naujam sezonui ,primename kad www.emasolutions.eu yra paprikų sėklų papildymas. Yra gauta :

2012 metų žiemos sezono konkurso informacija :

Sausų prieskonių gamyba iš paprikų


Pasibaigus sezonui ir nuėmus derlių dažnam paprikų augintojui iškyla klausimas ką veikti su derlium :) .Vienas iš variantų yra pasigaminti sausus prieskonius iš džiovintų paprikų. Tam reikalui tinka praktiškai bet kokios paprikos , kurias iš pradžių reikia sudžiovinti o paskui susmulkinti. Smulkinimui aš naudoju akmeninę grustuvę, o pats  procesas yra labai paprastas :

Marinuotos saldžiosios paprikos su moruga

„Egusi soup“ lietuviškai

Puslapis 1 iš 4