Aštrūs vištienos sparneliai

Aštrūs vištienos sparneliai su mėlynojo sūrio padažu

net neabejoju, kad kiekvienas turite skaniausiai ir geriausia sparnelių receptą, čia viena iš variacijų aštrių sparnelių tema. jie tikrai kažkokie labai jau geri…

Amerikietiška klasika, labai populiarus užkandis ir baruose ir krepšiniio salėse stebint rungtynes. Mėlynasis pelėsis sūris suteikia pikantiškumo, jis gana mėsingas striprus sūris, bet jo stiprumą puikiai atskiedžia grietinė ir sutarkuotas agurkas. Vištienos sparnelių aštrumą galimą reguliuoti dedant tabasco padažą, jo tiesiog dėkite mažiau ir uoginės paprikos arba kajeno pipiro dėkite mažiau jei norite švelnesnio rezultato, bet šiaip sparneliai gana gerai sugeria visą aštrumą.

1kg ar daugiau vištienos sparnelių

3skiltelės česnako

2 šaukštai tabasco

1 citrinos sultys

1šaukštas saldžiosos paprikos miltelių

0,5 šaukštelio kajeno pipiro arba uoginės paprikos

1 šaukštas raudonėlio

3 šaukštai aliejaus

Druskos

Ir juodųjų pipirų

Padažas

80-100g mėlyno pelėsinio sūrio

150ml liesos grietinės

2 šaukštai majonezo

1 agurkas

Česnaką sutrtinti arba supjaustyti labai smulkiai. Sumaišyti su tabasco tipo aštriu pipiriniu padažu, išspausti citrinos sultis, įdėti kajeno pipiro arba uoginės paprsikos, saldžiosios paprikos, raudonėlio, aliejaus, druskos ir juodųjų pipirų viską sumaišyti ir užpilti ant sparnelių. Leisti jiems pasimaruoti keletą valandų arba per naktį. Kepti skardoje arba ant grotelių. Gerai įkaitintoje orkaitėje. Pradžioje kaitrą laikyti pirmas 20 minučių apie 210, paskui dar pusvalandį kepti sumažinus iki 200.
Kol kepą pasigaminti padažą.

Mėlyną surį sumaigyti šakute ir sumaišyti su grietine ir majonezu ir su sutarkuotu agurku.