Druskos prieskoniai su Morouga

Kaip žinome ,visi geri dalykai sukuriami tam kad palengvinti tinginiui gyvenimą. Šis receptas irgi ne išimtis - kadangi dažniausiai naudoju vienus ir tuos pačius prieskonius tai, pagalvojau, kad gerai būtų turėti viską viename, kaip dabar madinga "All in One". Juk pilti vieną mišinį yra daug paprasčiau nei pilti kelių rūšių prieskonius atskirai .... Tad mintyse sudėliojau proporcijas kiek ko reikėtų ir gavau štai tokį receptuką :

 

 

6 a.š. - druskos

2 a.š. - citrinos rūgšties

2 a.š. - 5 pipirų mišinio arba po 1 a.š. juodųjų ir kvapniųjų pipirų

1 a.š. - malto imbiero

1 a.š - maltų džiovinto česnako miltelių

1 a.š - krakmolo

1 a.š. - aitriųjų paprikų cayenne tipo, nors šioje vietoje kiekį ir paprikų rūšį siūlyčiau nusistatyti patiems, kadangi nuo to priklausys tik aitrumo santykis su kitais komponentais. Beje, šiais metais aš panaudojau Trinidad Scorpion Moruga paprikas tai man šių paprikų džiovintam pavidale užtenka apie 10mm ant a.š. galo. Todėl siūlyčiau nepadauginti iš pat pradžių - jei bus per mažai,pridėti visada suspėsite .

 

Paruošimas :

Visus stambesnius ingridientus ( citrinos rūgštį , paprikas ,pipirus )  susmulkinu grūstuvėje, kad gautųsi kuo smulkesnės struktūros milteliai ir viską sumaišau. Darbas baigtas  - greitai ir paprasta. (beveik genialu :D )

Prieskoniai tinka viskam - mėsos marinavimui ,kepsniams ir viskam kitam kur tik reikia druskos su pipirais .

Mišinys gana "koncentruotas", todėl jo užtenka gan ilgam, tad iš karto prisidaryti belekiek gal ir nebūtina ,nes su laiku išsivėdins tiek pipirų tiek paprikų aromatas .

Skaityta 3030 kartų Paskutinį kartą koreguota Ketvirtadienis, 24 rugsėjo 2015 00:24